Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfafalFal Geleceği Söyler mi?

Fal Geleceği Söyler mi?

Kalabalık bir ortamda fal bakmak bazen ortama eğlenceli bir hava sunmuş olsa da aslında profesyonellikten uzak kalınarak yapılmış bir eylem olarak değerlendirilmelidir. İnsanların gelecekle ilgili merakları her dönemde söz konusu olmuştur. Çoğu kişi gelecekte kendini neler bekliyor, iş hayatı nasıl olacak, aşk hayatında mutlu olacak mı diye birçok sorunun cevabını bilmek ister. Aslında bu soruların listesi oldukça fazladır. Eğer doğru bir falcı ile görüşerek yardım alırsanız aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bilinmeyeni öğrenme arzusu içinde olanlar gelecekle ilgili haberleri alabilmek için fal baktırır. Kişileri geçmişte olanlardan ziyade gelecekle ilgili olaylar ilgilendirmektedir. Onlar geçmişi zaten kendi yaşadıkları için falcının söylemiş olması ilgisini çekmez. Ama geçmişin söylenmesinin şöyle bir faydası vardır; kişinin falcıya olan güveni ve onun işindeki tecrübesi böylelikle sınanmış olunur. Çeşitli yöntemlerle ve farklı nesneler kullanılarak fal bakılması mümkündür. Falcılık mesleği de bu bağlamda oldukça önemli bir yere gelmiş bulunmaktadır. İnsanların gelecekle ilgili meraklarını yenmesinde farklı fallardan faydalanılır.

Hangi Fallar Geleceği Söyler?

Birçok fal türünün olduğu bilinmektedir. Bunların arasında gelecekle ilgili haberleri size sunan fallar da bulunur. Bunlara örnek vermek gerekirse; su falı baktırdığınızda siz falcıya soru sorarsınız o suya bakarak bütün sorularınızı cevaplar. Ateş falı bakan falcı yaktığı ateşe bakarak sadece ona yoğunlaşır. Ateşin şekilleri gelecekle ilgili haberleri size bildirmektedir. Tarot falı baktırmak isterseniz bu falın birçok çeşidi olduğunu size bildirmemiz gerekir. Falda anlamları farklı olan 78 kart bulunmaktadır. Kişi kartlara odaklanarak 3 kart seçer. Bunların yan yana gelmesiyle bazı anlamlar çıkarılır. Bu falla da gelecekten haberler alabilmeniz mümkündür.

falcilik-14 Fal Geleceği Söyler mi?

Kahve falı en bilinen ve en çok kullanılan bir fal çeşidi olmaktadır. Kahve içme alışkanlığı olan kişiler kahvesini bitirince hemen fincanı ters kapatır. Telveler birçok olayın ve kişilerin habercisidir. Profesyonel olarak kahve falına bakılırsa gelecekle ilgili haberler alabilirsiniz.

Falcılar Geleceği Nasıl Bilir?

Falcı olarak adlandırdığımız kişilerin altıncı hissi kuvvetlidir. Yoğun hislerini toplayarak fal bakarlar. Sadece fala yoğunlaşırlar. O an bu dünyadan koparak farklı alemlerde yaşıyorlar gibi bir his sizde oluşabilir. Fal bakılırken soru cevap şeklinde durumlar oluşmaktadır. O yüzden aklınıza gelen soruları fal bakılırken onlara sorabilirsiniz. Eğer işinde uzman bir falcı yardımı alırsanız gelecekle ilgili birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Yüzyıllar öncesini düşünecek olursak o dönemin falcılarının özel kişiler olduğunu ve birçok olay hakkında onlardan bilgiler alındığını görürüz. Falcıların devlet büyüklerinin yanlarına getirilerek gelecekle ilgili olayların onların yönlendirmesiyle yaşandığını görmekteyiz. Mesela o dönemde kuraklık olacağını ve halkın zor durumda kalacağını söyleyen bir falcı olduysa hemen önlemlerin alınması, hangarların arpa ve buğdaylarla doldurulması söz konusu olmuştur. O dönemin kahinleri çıkabilecek savaşları ve bu savaşların yenilgiyle mi galibiyetle mi biteceğini söylediklerini tarihsel kaynaklardan okumaktayız.

Gelecekle İlgili Bilgi Veren Falcılar

Falcılık günümüzde bir meslek halini almıştır. Değişik tekniklerle bakılan falların insan psikolojisine de olumlu etkileri bulunmaktadır. İnsanların gelecekle ilgili güzel şeyler duyması morallerinin yerinde olmasını da sağlamaktadır. İnsan meraklı ve aceleci bir varlıktır. Onların merakını yeneceği bir eylem de fal baktırmaktır. Hayatınıza muazzam anlamlar katabilmek için doğru kişiye gitmeniz gerekir. Yanlış yorumlanan fallar psikolojiniz üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir.

O yüzden gelecekle ilgili merakı olanlar hangi türdeki fala baktıracaklarsa onun uzmanına gitmeleri gerekir. Su falında uzman, kahve falında uzman, tarot falında uzman kişiler bulunmaktadır. Onların bakacağı fallardan gelecekle ilgili ışıkları görebilirseniz.

Önceki İçerikFal Çeşitleri Nelerdir?
Sonraki İçerikFal Neden Bakılır?
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

En çok okunan