Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfafalHangi Fal Gerçek Çıkar?

Hangi Fal Gerçek Çıkar?

Hangi fal gerçek çıkar diye merak edenler yazımızın içeriğinde konu ile ilgili bilgileri bulabilirler. Fal çok eski zamanlara dayanan ve çok fazla çeşidi bulunan bir uygulamadır. Birçok kültürde fala yer verilmektedir. Çeşitli nesne, kart ve kahve ile bakılan falların çoğu doğru sonuç vermektedir. Gerçek çıkan fallar arasında;

  • Kahve falı
  • Katina falı
  • Tarot falı
  • Bakla falı
  • İskambil falı
  • Yıldızname

Yukarıda bahsedilen falların hepsinin birbirinden farklı bakılış yöntemi vardır. Yorumcunun hissiyatları ve baktıran kişinin de niyeti falın gerçekleşmesinde önemlidir. Fal, geçmiş ile ilgili bilgiler verse de asıl bakılış amacı şimdiki ve gelecek zaman ile ilgili bilgi vermesidir.

Gerçekten Çıkan Fal Çeşitleri

Hangi fal gerçek çıkar çeşitlerinden biri olan kahve falı yıllardır bakılan ve doğru sonuçlar veren bir faldır. Kahve falı, yorumcunun fincanda çıkan bazı şekilleri yorumlamasıyla bakılan bur fal türüdür. Özellikle Şamanizm kültüründe yaygın olan fal Türkiye’de de çok rağbet görmektedir. Koyu sohbetlerin yanına iyi giden kahve çoğu zaman fal baktırmak amacı ile içilir. Kahve içildikten sonra niyet edilerek fincan kapatılır ve oluşan şekiller yorumlanır. Fal bakanların çoğu kadındır. Bunun sebebi ise 6. Gözleridir. Çünkü hormonların 6. His üzerinde büyük etkisi vardır. Kahve falında şekillerin doğru yorumlanması önemlidir. Örneğin fal bakan kişinin tamamen fala odaklanması gerekir. Ayrıca fincanın üst kısmındaki şekiller geleceği temsil ederken dibe yakın olanlar uzak zaman ile ilişkilendirilir.

zx-1 Hangi Fal Gerçek Çıkar?

Geleceğini bazı yorumlara göre şekillendirmek, bir işe başlamadan önce onun için iyi olup olmayacağını değerlendirmek isteyenler fal baktırmak isterler. Gerçekten çıkan fallardan en önemlisi de astrolojik fal çeşitleridir. Astroloji falının içerisinde Yıldızname, yıldız haritası ve doğum haritası bulunur. Yıldızname çok özel bir türdür ve özel eğitim almış kişiler tarafından bakılmalıdır. Geleceğini öğrenmek isteyenler Yıldızname baktırırken doğum saatlerini, tarihlerini ve anne adını paylaşmalıdırlar. Ayrıca Yıldızname kişinin sosyal ve iş hayatı, aşk hayatı gibi konularda bilgiler verir. Yıldız Haritası ise yine kişinin duygu durumu, aşk ve iş hayatı gibi konularda bilgiler sunmaktadır. İlkbahar Ekinoksu değerlendirilerek özel hesaplamalar yapılmaktadır. Doğum haritası ise kişinin geleceğinde yapacağı eş seçimi, iş konusu gibi konularda bilgilendirici olurken kişinin geleceğinde yaşayacağı olumsuz olayları da bildirmektedir.

Kesin Çıkan Kart Falları

Fal çeşitleri değerlendirildiğinde hangi fal gerçek çıkar? Sorusu kafanızı karışıyor olabilir. Aslında erbap kişiler tarafından bakıldığında bütün fal çeşitleri gerçek çıkmaktadır. Fal çeşitleri arasında kart ile bakılan farklı fallar vardır. Buna bir örnek olarak Tarot falı verilebilir. Tarot falı çeşitli kartlardan oluşan bir deste kart ile bakılan fal türüdür. Yakın gelecek hakkında bilgiler verir. Ayrıca tarot falı baktırırken baktıran ve bakan kişinin enerjisi çok önemlidir. Ayrıca deste içerisinde çekilen kartların yönlerine göre yorumlar yapılır.

Kart ile bakılan fallardan biri de Katina falıdır. Katina falı özellikle aşk hayati ile ilgili bilgiler verir. Yolunda gitmeyen bir ilişkiniz ya da sevdiğiniz ile geleceğinizin ne olacağını merak ediyorsanız uzmanına Katina falı baktırabilirsiniz. 65 kart arasından seçilen kartlar ile bakılan falda kişinin enerjisi çok önemlidir. Günümüzde en çok baktırılan aşk falı çeşididir. Kart fallarında doğru yorum yapılabilmesi için kart üzerindeki şeklin ne anlama geldiği iyi bilinmelidir. Ayrıca kartın yönü de önem taşımaktadır. Eski zamanlarda ve günümüzde de yakın zamanda gerçekleşmesi planlanan iş ya da aşk hayatı gibi durumlarda iskambil falı seçilebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

En çok okunan