Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfafalKesin Çıkan Fal Çeşitleri

Kesin Çıkan Fal Çeşitleri

Kesin çıkan fal çeşitleri hangileridir sorusu hayatında umutsuzluk yaşayan ve geleceği ile ilgili güzel haber almak isteyen kişilerin merak ettiği bir konudur. İnsanlar farklı sebepler ile fal baktırmak istemektedirler. Fal aslında içinde bulunduğumuz zaman ve gelecek ile ilgili birtakım tahminlerde bulunmamıza yardımcı olur. Çok eski zamanlardan beri uygulanan bir metottur. Osmanlı Döneminde çok yaygınlaşmış olsa da kökeni çok eskilere dayanmaktadır. Falın bilinen birçok çeşidi bulunur. En çok bakılan ve bilinen fal çeşitleri;

  • Kahve falı
  • Katına falı
  • Su falı
  • Tarot falı
  • İskambil falı
  • Bakla falı
  • Yıldız Haritası
  • Yıldızname, vs.

Gelecekten Haber Veren Fal Çeşitleri

Kesin ortaya çıkış tarihi bilinmeyen fala insanlar çok fazla inanmaktadır. Geleceği ile ilgili güzel haberler almak isteyen ya da geleceğinde neler yaşayacağını merak edenler fala yönelmektedir. 6. Hisleri kuvvetli kişiler tarafından bakılan fallar kesin çıkmaktadır. Kesin çıkan fal çeşitlerinden bir tanesi de tarot falıdır.

Tarot falı, 78 kart ile bakılan bir faldır. Eski bir fal yöntemi olsa da kesin sonuçlar bildirir. Yakın geleceği ile ilgili neler yaşayacağını merak edenler tarot falı baktırabilirler. Özellikle önemli bir karar vermeleri gerekiyorsa falın değerlendirilmesine göre karar verebilirler. Gelecekten haber veren fal çeşitleri arasında kahve falı da bulunmaktadır. Kahve falı, kahve telvesinin fincan üzerinde oluşturduğu şekillere göre yorumlanır. Özellikle bakan kişinin hislerinin kuvvetli olması falın yorumlanmasında önemlidir. Türkiye ve dünyada en sık bakılan fal çeşididir.

Kökeni Eski Tarihlere Dayanan Fal Çeşitleri

Kökeni eski tarihlere dayanan fal çeşitleri pek çoktur. Bunlardan bir tanesi de su falıdır. Su falı çok zor bakılan bir fal türüdür. Eğer su falı baktırmak istiyorsanız doğru kişiyi bulmanız gerekir. Su falında su üzerinde birtakım silüetler ve şekiller belirmektedir. Çıkan sonuçlara göre de bakan kişi geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek ile ilgili yorumlarda bulunur. Su falının bir diğer önemli özelliği de baktıran kişinin niyeti ve bakın kişinin manevi gücüdür.

falcilik-7 Kesin Çıkan Fal Çeşitleri

İnsanlar farklı sebeplere bağlı olarak fal baktırmak isteyebilirler. Ancak özellikle gençler, evlilik aşamasında olanlar ya da birinden hoşlanan kişiler falı aşk hayatlarının nasıl şekilleneceğine dair baktırmayı tercih ederler. Aşk hayatı ile ilgili en doğru ve kesin çözümleri veren fal çeşidi katina falıdır. Katina falı, 65 kart ile bakılan ve kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşayan kişiler olduğuna dair inançlar bulunur. Eski zamanların en gözde aşk fallarından biri olmakla beraber günümüzde de çok rağbet görmektedir. Eski tarihlerin gözde fallarından bir diğeri de iskambil falıdır. Yakın zamandaki gelecek ile kesin sonuçlar veren bir tür fal çeşididir. Falın doğru bir şekilde bakılabilmesi için kartların üzerindeki şekiller iyi bilinmelidir.

Astrolojik Fal Çeşitleri

Astrolojik fal çeşitleri yukarıda bahsedilen fal çeşitlilerinin hepsinden çok farklı bir metottur. Kişinin doğum anından ölümüne kadar geçecek olan zaman ile ilgili bilgiler verir. Yıldızname bir astrolojik fal çeşididir. Kişinin ruh durumu, duygusal ilişkileri, sosyal çevresi ve hayatı, iş hayatı ve sağlığı ile ilgili bilgileri barındırır. Yıldızname bakmak için bakılacak kişinin anne adı, doğum tarihli ve doğum saati büyük önem taşır. Çünkü çıkan sonuçlara göre hesaplamalar yapılır.

Popüler olan fal türlerinden biri de yıldız haritası olmaktadır. Uygulamada İlkbahar Ekinoksu göz önünde bulundurularak birtakım hesaplamalar yapılır. Bir diğer adı da Doğum haritasıdır. Özellikle kişinin karakteri hakkında bilgileri verir. Ayrıca iş hayatı, eş seçimi gibi konularda kişiye bilgiler vermesinin yanı sıra yaşayabileceği olumsuzluklar karşısında ne gibi önlemler alınması gerektiğini de kişiye bildirmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

En çok okunan