Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfafalÜç Kart Tarot Falı Ne Demektir?

Üç Kart Tarot Falı Ne Demektir?

Tarot kartları, günümüzde bir kehanet üretebilmek için kullanılmaktadır. Eski dönemlerde ise tarot kartları genellikle psikolojik sağlık konusunda tercih edilmiştir. Ortaya çıkışı Ronesans dönemine dayandığı için çok eski zamanlardan bu yana bir şekilde kullanılmaktadır. Üç kart tarot açılımı son dönemlerde birçok insanın aklında ve ağzındadır. Bu sebeple popüler bir şekilde tarot falları günümüzde toplum içerisinde yer almaktadır. Üç kart tarot falıyla beraber tek kart tarot falı bulunmaktadır. Bu noktada insanlar seçim yaparken kendi isteklerini ön plana koymalıdır.

Tarot falı seçimi bu şekilde yapılmaktadır. Öte yandan tarot falı seçiminden sonra bir diğer önemli konu da tarot falına bakacak kişiyi seçmektedir. Eğer profesyonel bir kişi ile tarot falı bakmazsanız alacağınız cevaplar sizi pek memnun etmeyecektir. Üç kart tarot falı da bu doğrultuda yapılmalıdır.

Üç Kart Falına Nasıl Hazırlanılır?

Üç kart falı, Tarot uygulaması içerisinde en fazla tercih edilendir. Bu tercihler doğrultusunda tarot falı bakan kişiler sizleri falın gidişatı konusunda yönlendirecektir. Eğer başarılı bir fal istiyorsanız bunu bilen kişilerle yapmalısınız. Tarot falı içerisindeki en önemli durum odaktır. Eğer insanlar tarot falına odaklanmadan yapmaya çalışırsa tam olarak istedikleri etkileri göremeyeceklerdir. Tarot falı açılımları, doğru bir şekilde yapılmadığında ise yanlış cevaplar alabilirsiniz. Seçilen kartlara odaklanmanız önemlidir. Eğer enerjinizi kartlara doğru bir şekilde aktarmazsanız sizler hakkında daha az bilgi verecektir. Enerji ile birleşen fal bakan kişiler, sizlere kartlar üzerinden gelecek hakkında ipuçları vereceklerdir. Fal öncesinde, tamamen sakin ve dingin olmalısınız. Yüksek kaygı ve stres durumunda kartlara kötü enerji yayarsınız ve asıl cevapları almaktan uzakta kalırsınız. Üç kart tarot falı bu adımlarla doğru gerçekleştirilecektir.

falcilik-22 Üç Kart Tarot Falı Ne Demektir?

Üç Kart Falında Nasıl Dizilim Olur?

Tarot falı bakarken başlangıçtan sona kadar kartlara önemli bir odak gerekmektedir. Bu odak doğrultusunda kartlara yüksek bir enerji iletimi olur ve tarot falı daha gerçekçi olacaktır. Üç kart tarot falı için ilk olarak kartlar karıştırılır. Daha sonrasında kişiden 3 farklı kart sırasıyla seçmesi istenir. Bu seçim sonrasında kartlar masaya sırasıyla açılır ve fal bakan kişi tarafından yorumlanmaya başlar. Kartlardan ortada bulunan kişinin kendi kimliği hakkında bilgiler vermektedir. Kişilik özellikleri, davranışlar vb. durumları o kart açıklamaktadır. Öte yandan sol tarafta bulunan kart kişinin şu an yaşadığı durumları ortaya koymaktadır. Sağ tarafta bulunan kart ise kişinin hayallerini ve planlarını anlatmaktadır. Bu kartların anlattıklarıyla beraber falcının yorumları kişiye gelecek hakkında ipuçları verebilmektedir. Tarot falı aşk açılımı da bu şekilde yapılmaktadır.

Tarot Üç Kart Neler Anlatmaktadır?

Tarot falı üç kart açılımında karşımıza 3 farklı kart çıkmaktadır. Bu kartlar birçok farklı bilgiyi ve ipucunu içerisinde barındırmaktadır. Öte yandan fala bakan kişinin spritüal kişiliği de fal içerisinde görülen şeyleri doğrudan değiştirebilmektedir. İlk açılan kart aslında geçmiş zaman hakkında bilgi vermektedir. Bu kart sayesinde şu an içerisinde bulunduğunuz durumun sebepleri ortaya çıkmaktadır. Bazı şeyleri değiştirebilmek için bu oldukça önemlidir. İkinci kart ise genellikle şimdiki zaman üzerindedir. Sorunlarınız çözebilmek için yaşadığınız durumu değerlendirebilmek önemlidir. Son kart ise can alıcı bir noktaya değinmektedir.

Gelecek zaman hakkında bilgiler bu kart içerisinde bulunmaktadır. Gelecekle yaşayabileceğiniz problemler ve sorunlar için ipuçları verir ve önlem almanızı sağlar. Üç kart tarot falı ne demektir diyen kişilere bu cevaplar verilebilir. Aynı zamanda tarot falı bakan kişinin yorumları da değerlendirmenin içerisindedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

En çok okunan